W Samo Południe

Kod katalogowy: 5907996086122Kod kreskowy: 5907996086122
Wytwórnia: Pasażer Records
Wykonawca: Alians
Rok wydania: 2020
Nośnik: CD
Rodzaj opakowania: JEWEL CASE
Stan: Nowa ?
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - jesteśmy ekspertami w tym co robimy - pomożemy.
Zadzwoń 48 730 173 020 lub napisz do nas e-mail: sklep@przeto.pl

Stan magazynowy: na zamówienie
Wysyłka od 3 do 7 dni roboczych
Świeca
Ulica (Jakich Wiele)
Miód Na Zębach
Niespodzianka
Podejrzliwi I Wściekli
Landlord - Sensi Crew
W Samo Południe

Minęło już sporo lat od premiery tej płyty, a wciąż brzmi świeżo i ekscytująco, więc spokojnie można powiedzieć, że klasyczna płyta klasycznego zespołu.

Czwarte wydawnictwo Aliansu oryginalnie ukazało się u schyłku XX wieku. W 1998 roku było początkiem nowego etapu w działalności zespołu. Była to pierwsza płyta Aliansu w rozbudowanym "orkiestrowym" składzie. Pilskie punky-reggae z charakterystycznym dla brzmienia zespołu akordeonem, zostało ubarwione klawiszem i solidną sekcją dętą. "W samo południe" to zapierające dech punkowe tempo, ze ska-regałowym oddechem. Nie bez znaczenia są świetne teksty, które znienacka okazują się jak znalazł w 2016 roku o czym świadczy gościnny udział spikera z popularnej rozgłośni radiowej. Oprócz nowych kawałków znalazł się tu hit z pradziejów kapeli w nowej wersji (Niespodzianka), oraz przerobiony nie do poznania jeden ze szlagierów Kenedysów (Landlord).

Niby krótka, ale baaaardzo treściwa płyta!!


Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2020, Gatunek: ROCK/PUNK/FOLK, Dźwięk: STEREO, Kraj: Polska, Wykonawca: ALIANS, Wydawca: PASAŻER RECORDS

Inne płyty tego wykonawcy

kupnoplyt
konkurs