Dirty Sun

Kod katalogowy: 5903111495114Kod kreskowy: 5903111495114
Wytwórnia: Agora
Wykonawca: Cichy, Marcin
Rok wydania: 2020
Nośnik: CD
Rodzaj opakowania: 3-PANELS CARDBOARD DIGISLEEVE
Stan: Nowa ?
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - jesteśmy ekspertami w tym co robimy - pomożemy.
Zadzwoń 48 730 173 020 lub napisz do nas e-mail: sklep@przeto.pl

Stan magazynowy: na zamówienie
Wysyłka od 3 do 7 dni roboczych
Seize The Day
Android
Jedna Noc Feat. Mrozu
Piach I Wiatr
Let Us Sing
Urwana Melodia Feat. Kasai
Siedem
Posłuchaj Feat. Sosnowski
Dirty Sun
Rebeliant Feat. Rahim
Manitu

Jego pierwszy solowy album pt. "Smack" zdobył Fryderyka 2019 w kategorii Płyta Roku Country/Blues, co oznacza, że nowoczesne podejście do tego gatunku i nadanie własnego sznytu, zostało docenione.

Robert Cichy - bo o nim mowa, wydaje kolejny album pt. "Dirty Sun". Znajdzie się na nim jedenaście utworów, w tym sześć w języku polskim, co akurat w kontekście poprzedniego wydawnictwa, które w całości było po angielsku, jest dużą nowością. Cichy nieustannie eksperymentuje z brzmieniem instrumentów strunowych, podążając za nowymi inspiracjami, tworzy charakterystyczny i wyróżniający go na polskim rynku muzycznym styl. Ponadto, na albumie "Dirty Sun" usłyszymy aż cztery kolaboracje, bowiem Cichy zaprosił znakomitych gości: Kasai, Mroza, Rahima i Sosnowskiego.

Przed rozpoczęciem działalności solowej, Robert Cichy w różnej roli pojawił się na płytach ponad 60 polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Współpracował z Anią Dąbrowską, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem czy Anią Rusowicz. U boku czołowych polskich artystów grał na największych festiwalach w Polsce i na świecie - w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Turcji, we Włoszech, czy na Mauritiusie.


Wydawca: AGORA, Gatunek: ROCK/ALTERNATYWA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kraj: Polska, Wykonawca: CICHY, MARCIN

kupnoplyt
konkurs